Hakkımızda

Hakkımızda

Değerli İş Ortaklarımız,

Türkiye kimya sektöründe yer alan Damla Nem Kimya firmamız yıllar içerisinde, ürün gruplarını artırarak kaliteli güvenilir süreklilik sağlayan ürünleri bünyesine katarak siz müşterilerimize çözüm ortaklığı sunmaktadır.

  • Katalitik prosesler için metal ve kıymetli metal katalizörler konusunda BASF CATALYST (Almanya) firmasının,
  • Nem alıcı desikantları saflaştırma ve ayıştırma ürünleri molecular sieve konusunda ZEOCHEM (İsviçre – Amerika) firmasının,
  • Aktif karbon ve Karbon Moleküler sieve ürünleri konusunda CARBOTECH (Almanya) firmasının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Firmamız 52 yıllık deneyimli mühendislik tecrübesi ile müşterilerine ISO 9001 kalite güvencesinde çözümler üretmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi aracılığı ile kaliteyi olmazsa olmaz bir zorunluluk olarak görmek ve bu çerçevede ;

  • Yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmayı,
  • Teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek sürekli iyileştirme bilinciyle güvenilir, dürüst planlı ve zamanında istenen hizmeti gerçekleştirmeyi,
  • Kuruluşumuzda çalışan personelin gelişimini, kariyerini geliştirmek için planlanan aralıklar ile eğitimlere önem vererek eğitimli personel ile çalışmayı
  • Yasal şart ve mevzuatlara uygun hareket etmeyi Taahhüt ederiz.

Yüksek performanslı BASF katalizörler ile rafinerilerde , petrokimya , kimya , yağ ve ilaç endüstrisinde verimliliği artırmakta vemüşterilerine geliştirdiği yeni katalizörler ile yüksek aktivite ve seçicilikte üretim yapmalarını sağlamaktadır.

Nem kontrol teknolojisi ile depolama veya sevkiyatta bulunan ürünlerin paketli nem tutucular, VCI torbalar ve aluminyum bariyer ile neme karşı korumasını yapmaktayız. Proses havasının kurutulması için kullanılan desikantları tedarik etmekteyiz.

Her türlü sıvı veya gazın saflaştırılması için silika jel, molecular sieve , aktif alumina ; PSA sistemi ile oksijen ve azot üreten sistemlere de Molecular sieve ve Karbon Molecular Sieve stoklarımızdan satışını yapmaktayız.