Değerli İş Ortaklarımız,

Türkiye kimya sektöründe yer alan Damla Kimya 25 yılını başarıyla geride bıraktı. Yıllar içerisinde şirketimiz ürün gruplarını artırarak kaliteli güvenilir süreklilik sağlayan ürünleri bünyesine katarak siz müşterilerimize çözüm ortaklığı sunuyoruz.

 

Katalitik prosesler için metal ve kıymetli metal katalizörler konusunda   BASF CATALYST ( Almanya ) firmasının,

Nem alıcı desikantları saflaştırma ve ayıştırma ürünleri molecular sieve konusunda ZEOCHEM ( İsviçre – Amerika ) firmasının,

Aktif karbon ve Karbon Moleküler sieve ürünleri konusunda CARBOTECH ( Almanya ) firmasının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

 

 

Firmamız 52 yıllık deneyimli mühendislik tecrübesi ile müşterilerine ISO 9001 kalite güvencesinde çözümler üretmektedir.


Yüksek
performanslı BASF katalizörler
ile rafinerilerde , petrokimya , kimya , yağ ve ilaç endüstrisinde verimliliği artırmakta vemüşterilerine geliştirdiği yeni  katalizörler ile  yüksek aktivite ve seçicilikte üretim yapmalarını sağlamaktadır.

Nem kontrol teknolojisi ile depolama veya sevkiyatta bulunan ürünlerin paketli nem tutucular, VCI torbalar ve aluminyum bariyer  ile neme karşı korumasını yapmaktayız. Proses havasının kurutulması için kullanılan desikantları tedarik etmekteyiz.

Her türlü sıvı veya gazın saflaştırılması için silika jel, molecular sieve , aktif alumina  ;  PSA sistemi ile oksijen ve azot üreten sistemlere de Molecular sieve ve Karbon Molecular Sieve  stoklarımızdan satışını yapmaktayız.